Dorostenci přivezli z Dobrušky jen bod

Dorostenci mají za sebou svůj druhý turnaj a opět skončil zklamáním. Po výletu do Rtyně minulý měsíc, kde jsme proti výrazně lepším soupeřům vždy hráli alespoň část zápasu vyrovnaně, jsme vyrazili do Dobrušky změřit síly se známým soupeřem z Letohradu a domácími hráči z FBC Dobré.

První zápas s Letohradem, který jsme potkávali loni ve starších žácích, vypadal herně a nasazením dobře asi jen prvních 5 minut. Po rychlém vedení jsme začali kupit chybu za chybou a dovolili jsme soupeři v první třetině utéct na rozdíl 5:2. Nezvládali jsme dobře rozehrát z našeho pásma a soupeř to jednoduše trestal. Konečný výsledek 13:4 byl důsledkem úplného výpadku v druhé třetině a vypuštění zápasu.

Chuť jsme si chtěli spravit na domácím družstvu o hodinu později. Jak my, trenéři, tak i hráči věřili, že to zvládneme. Opak byl pravdou. Po šíleném úvodu a několika chybách, kdy si ve třech nepohlídáme jednoho hráče, jsme celý zápas dotahovali. Nad vodou nás držel náš nejmladší hráč Kuba Císař, kterému se podařilo nastřílet hattrick. Konečný výsledek 6:6 je pro nás velkým zklamáním. Víme, že budeme muset v dalších zápasech hodně přidat, pokud nechceme skončit v lize úplně poslední.