132_20240507_222441.jpg

Dračí ligové hlášení Přípravky U8 – díl pátý

Ano, vážení přátelé malého bílého kulatého děrovaného míčku, je to tady zase – poslední hlášení z maxiturnaje města Rumcajsova, kde proběhlo měření dovedností a chuti si zahrát mezi minipřípravkou a částí přípravky. Po hřišti tentokrát běhala družstva minipřípravky Hořic, Jičína, dále pak Dobrušky, Jaroměře, Hořic znovu Jičína a do třetice Hořic. Před fanoušky se předvedli hráči ročníku 2017 a mladší.

Program byl velice nabitý a hrálo se hodně utkání, což samozřejmě nikomu nevadilo. Nevím, kde se tolik energie v hráčích bralo, ale síly vůbec nepolevovaly!! O přestávkách jsem musel dlouho hledat, kde všichni jsou – Draci stále někde létali.

Když se podíváme na přípravku Draků Hořice, hra byla úplně jiná než v Pardubicích. Jestli to bylo tím, že nás bylo akorát na dvě trojice hráčů, tím, že se k nám připojil Ríša z U9 – střelec, běžec, kličkař, nebo že je to poslední turnaj? Každopádně se i ostatní kluci přidávali a vlastně úplně všichni si na turnaji dali gól.

Dařilo se nám hrát úplně proti všem, jenom proti našim malým Dráčatům jsme nemohli hrát naplno, a tak jsme prohráli. Na druhou stranu víme, že se nehraje na góly, jen je to větší radost, když se nějaké góly podaří vsítit. A té radosti bylo opravdu hodně. Myslím, že i rodiče viděli na svých dětech, že je to bavilo mnohem více.

Na konci nás čekala odměna – pro minipřípravku pohár, všem se rozdaly medaile a dětské šampáňo! To jsem pak na všech viděl tu ohromnou radost a světýlka v očích. I já si pamatuji, že po každé medaili jsem měl vždycky radost! Takže všem ještě jednou gratulujeme.

V závěru bychom opět chtěli poděkovat všem rodičům za jejich skvělou podporu, a že jsou v tom s námi. Moc si toho vážíme a přejeme všem šťastné dokončení školní či předškolní docházky a snad nám začne i více svítit sluníčko!

Nezapomeňte, že se nám blíží rozlučka se sezonou v areálu Chovatelů 3.6.2024, tam se na vás všechny moc těšíme!!!

Trenéři Alča a Líba