134_20240604_213552.jpg

Dračí tréninkové hlášení Přípravky U8 – díl závěrečný

Vážení přátelé florbalu a příznivci Draků, na vědomost se dává, že 13 statečných se v posledním květnovém týdnu zúčastnilo závěrečného zábavného tréninku, který nám zakončil letošní přípravu!

Na začátku bylo potřeba trochu vyděsit kluky, že trénink bude velice náročný, protože je přeci poslední, ale když pak byl pokyn k zalehnutí do kruhu, ihned někteří reagovali, že se bude asi spát! To byla taková naše bouda, ale není možné lenošit, že?!

Takže po našem zahřátí zvířátkovou abecedou došlo na pár štafet a jiných aktivit. Hrála se házená, florbal a úplně na závěr krátce i kopaná. Vše má samozřejmě svůj cíl, tedy vidět Draky, jak si počínají při spolupráci a jak individuálně v samotném florbalu.

Tím pádem nám v tomto tréninku nechybělo nic, co neděláme v ostatních trénincích, jen to dnes bylo podstatně volnější – tedy prostor měly i naše drbny, ale tentokrát úplně někdo jiný! Nikoliv dva naši Alexové, nýbrž Jáša a Honzík. Pak máme ještě takové Draky, kteří si při kopané dokázali sednout i na zadek a koukat, co se děje daleko od nich, viď Kubo!

No, a aby to nebylo málo, tak musíme něco prásknout na nás samotné trenéry. Byla to veliká provokace, ale dvakrát jsme si dali cereální sušenku před Draky, schválně jaká bude reakce! V jednom okamžiku jsem si myslel, že se na nás vrhnou a snědí nám to.

Závěrem chceme znovu vyjádřit veliký dík všem Drakům za jejich výdrž a účast v sezóně na trénincích a turnajích. Poděkovat musíme také rodičům, prarodičům, tetičkám, strýcům a sourozencům za jejich podporu a také účast na rodičovských trénincích s naší partou! Děkujeme.

Trenéři: Alča + Alča, Týna a Libor