110_20240115_141655.jpg

Elévky i bez gólmanky uspěly v Dobrušce

V zasněženou neděli 14.1. jsme spolu s elévkami vyrazily do krásné haly v Dobrušce. Oproti původnímu plánu s námi nejely holky hrající za mladší žáky U12, které jely se svou kategorií do Náchoda. Vlivem bacilů nám odpadly i Elli a na poslední chvíli Alička, což nás moc mrzelo.

Jelikož nemáme v elévkách stabilní gólmanku (mimochodem, pokud o nějaké šikovné holčině budete vědět, budeme moc rádi), trenérka Kiki rozhodla o férovém losování. Mezi tyčemi se nám tak postupně vystřídaly Amálka, Tonička, Sára a Johanka a všechny makaly.

Ospalý první zápas proti Jičínu nebyl z naší strany nic moc. Holkám bylo třeba trochu promluvit do duše a také asi doplnit energii (děkujeme rodičům za občerstvení). Zato druhé utkání proti Jičínu – Mankám to už byla jízda! Krásné úniky, skvělé góly, jistá podpora od obránkyň, to se nám líbilo. 

Třetí zápas proti Dobrušce byl z naší strany gólově také skvěle vydařený (Tea se za 2 zápasy trefila hned 7x), ale jako trenérky nás snad víc, než brankový příděl, těší to, že holky poslouchaly pokyny a na hřišti si zkoušely přesně to, co jim radíme. V závěrečném utkání proti IBK HK nám však asi došly síly, protože hra byla zcela v režii našich soupeřek, které jsme si neobsazovaly a dostaly jsme tak zbytečné góly.

Bilance 2 vydařených a 2 ne zcela vydařených utkání je pro nás poučná. Děkujeme všem hráčkám, rodičům a fanouškům za neskutečnou podporu z hlediště. Na fandění FBK Dračice Hořice vyhrály úplně celý turnaj!

Sestava: Amálka Kulhánková, Tonička Kupková, Sára Babáková, Johanka Kameníková, Laura Jansová, Maruška Manová, Tea Fantová, Terezka Balážová, Hanička Rainová

Trenérky: Lenka Jansová a Kristýna Heligrová