58_20230322_123933.jpg

Elévové U10 váleli v Hostinném!

Přes prázdniny jsme si odpočinuli od zápasů a poslední zimní neděli jsme si byli zahrát v Hostinném. Při trénincích jsme se zaměřili více na přihrávky a střelbu a bylo to při zápasech hned znát.

Prvním soupeřem nám byl velmi početný domácí tým. V první polovině zápasu jsme měli značnou převahu a z naší strany padal jeden gól za druhým. Diváci byli nadšení a hlasitě nám fandili, za což moc děkujeme. Druhá polovina bohužel patřila soupeři. Početný náskok gólů se jim podařilo dotáhnout a zápas tak skončil vyrovnaně.

Po krátké pauze naši kluci nastoupili proti týmu TJ Sokol Dvůr Králové n. L. Tento zápas se nám bohužel moc nevyvedl, pár gólů se nám vsítit povedlo, ale soupeř byl na hřišti důraznější. Na závěr nás čekali Sokoli z Předměřic nad Labem. Zápas byl od první minuty opět vyrovnaný, a i když síly už docházely, kluci to nevzdali a na závěr turnaje si vychutnali sladké vítězství. Útočníci proměnili 4 tutové střely v gól a náš gólman byl až na jedinou výjimku neprůstřelný.

V bráně se nám v Hostinném vystřídal Domča Vaníček, Ondra Gottvald a v posledním zápase exceloval Matěj Vrabec. Moc klukům děkujeme! Nejen brankáři, ale i všichni ostatní hráči, můžou být tentokrát na sebe opravdu pyšní. Byl to skvělý turnaj! V dubnu nás čeká poslední turnaj ve Dvoře Králové, kde si chceme vychutnat rostoucí formu v závěru sezóny.

Sestava: Maty Bouz, Ondra Gottvald, Miky Krutilek, Davyd Makarenko, Domča Vaníček, Jára Vašátko a Matěj Vrabec.

Trenéři: Vašek Křepelák, Alča Řepková