123_20240401_215141.jpg

Elévové zvládají být i na dvou místech současně!

V sobotu 24.3. vyrazili opět hrát naši elévové. Na turnaj do Jičína se nám jich přihlásilo celkem 27. A to je na 2 týmy hrající Královéhradeckou ligu elévů opravdu hodně, a tak jsme vyčlenili hráče ročníku 2016+2015 a dohlásili další tým do Jaroměře na Ligu přípravek.

Lenka s Ivčou a Maky tak vyrazily se starší částí naší soupisky do Jičína, kde nás postupně čekali soupeři z Jičína, Dobrušky a Jaroměře. Sice bylo znát, že nejsme v kompletní sestavě, ale přesto se nám podařilo odehrát několik vyrovnaných zápasů i se silnějšími soupeři.

Mladší hráči doplnění o 3 posily z přípravky U9 hráli pod vedením Aleše se Samem v Jaroměři. V zápasech s Náchodem, Jaroměří a dvěma družstvy IBK Hradec Králové stříleli naši hráči jeden gól za druhým, což možná vedlo k úpadku nasazení v zápase s FbC Hradec Králové. I z tohoto zápasu ale nakonec odcházeli šťastnější naši borci, když se Dominikovi podařilo vstřelit gól vteřinu před závěrečnou sirénou!

V obou městech panovala bojovná nálada, padaly góly a gólmani předváděli úžasné zákroky. A už tuto sobotu 6.4. nás můžete vidět naživo v hořické sportovní hale! Tak přijďte udělat našim Drakům opravdu domácí prostředí!