31_20221116_105205.jpg

Florbalový víkend a naše mladší žákyně v akci

Zatímco se v neděli dopoledne připravovala česká reprezentace mužů na své finále na MS ve Švýcarsku, naše slečny bojovaly na svém "mistrovství" v krásné nové hale v Dobrušce.

A bojovaly opravdu velmi statečně a úspěšně. Dračice mají bezvadnou partu a na turnaj se moc těšily, což se odrazilo i na hřišti. Při hře jsme mohli vidět hodně gólů v brance našich soupeřů z Jičína, Jablonného nad Orlicí, Hradce Králové a domácí Dobrušky.

Jedinou stinnou stránkou turnaje byl druhý poločas s týmem z Jičína, kdy jsme měly úplný výpadek. Všechny ostatní zápasy se nám však vydařily a naše Dračice předvedly chvályhodné výkony a veliké nasazení do poslední vteřiny. Za tento pěkný florbal si vysloužily hlasitý potlesk z tribuny od našich fanoušků, kterých tentokrát přijelo opravdu hodně.

Velmi děkujeme za obrovskou podporu a brzičko se těšíme na viděnou na turnaji ve Rtyni v Podkrkonoší, kterého bychom se chtěli 11. prosince zúčastnit.

Sestava: Eliška Ondráčková, Denča Rybová, Markét Kuchtová, Anička Středová, Elen Fejfarová, Adélka Malá a Anička Petříková