131_20240423_211839.jpg

Holky, děkujem! aneb skvělý finiš vydařené ligy mladších žákyň.

Parta bezva holek předvedla tuto sezónu opravdu výborné herní výsledky. I když se skóre v této kategorii ještě nepočítá, všichni, kdo u toho byli, vědí, že Dračice za celou sezónu nenašly na turnajích Královéhradeckého a Pardubického kraje téměř žádné přemožitelky a soupeřkám nadělily spoustu gólů.

Ve stejném scénáři proběhl i závěrečný turnaj v neděli v Dobrušce, kde jsme se v tomto kole potkali s týmy FBC Dobruška, HAGA Girls Pardubice, Orel Rtyně v Podkrkonoší a FBK Jičín. Během čtyř zápasů holky nastřílely přes čtyřicet gólů a užily si hru naplno. 

Jako trenérky velmi oceňujeme, že hráčky pilně trénují, na hřišti bojují s obrovským nasazením, hrají týmově a plní úkoly, které si před zápasy stanovíme. K původní sestavě během letošní sezóny přibyly Barča Č., Terka a Barča D., které parádně zapadly do kádru. S Adél, Aničkou, Markét, Denčou, Lůcou, Aličkou a Amálkou jsou opravdu bezva tým. Holky děkujem za výbornou ligovou sezónu!

Velmi děkujeme také za neustálou podporu od všech rodičů, kteří s námi pravidelně jezdí na turnaje či fandí na dálku. Na závěr posíláme poděkování i našim šikovným elévkám, které během sezóny statečně naskočily na hřiště a vypomohly na zápasech, když byla velká marodka.

V květnu nás ještě čeká neligový turnaj Nisaopen v Liberci, kde se setkáme s celorepublikovou či možná i zahraniční konkurencí. Držte nám prosím palce, ať je tato tečka za sezónou 23/24 co nejsladší.

Trenérky Ivča a Irča