48_20230131_215323.jpeg

Leden nabitý turnaji Elévů U10

V neděli 15. ledna jsme si zahráli na domovské půdě v Hořicích proti FBŠ Nové Město nad Metují, Sokolům z Předměřic a Medvědům ze Žacléře. Naši elévští Draci florbal opravdu milují, a tak se na neděli přihlásilo dost hráčů, abychom mohli postavit hned dvě družstva. Draci si tak na závěr turnaje zahráli i proti sobě.

Zápasy byly vyrovnané a opět jsme si den na hřišti všichni pořádně užili. Jak hráči, tak fanoušci. Tribuna se otřásala v základech a dětem to dodávalo sílu a chuť hrát do posledních sil. Góly padaly a davy jásaly!

V bráně nám opět pomáhala Amálka Růžičková a náš nováček Martin Podzimek. Oba byli moc šikovní a děkujeme jim za jejich super výkony. Neděle byla pro naše svěřence úspěšná, o čemž svědčí i pozápasová radost a vlastně i únava.

V únoru nám začíná druhé pololetí a na turnajích je znát zlepšení každého hráče. Jako tým jsme se zlepšili v přihrávkách, obraně, útoku i přesné střelbě na branku. Největší zlepšení je ale ve spolupráci a týmovosti mezi Draky a na to jsme my trenéři opravdu pyšní.

Sestava I.: Péťa Divoký, Davyd Makarenko, Fanda Man, Amálka Růžičková, Lara Suder, Miky Valeš a Lea Vejslavová

Sestava II.: Fabi Buček, Ondra Gottvald, Alda Hypius, Miky Krutilek, Martin Podzimek, Domča Vaníček a Jára Vašátko

Trenéři: Vašek Křepelák, Alena Řepková

V tuto chvíli za sebou Draci mají i výjezd do Nového Města nad Metují, kde nám skvěle vypomohli i starší přípravkáři Míša s Kubou. Děkujeme všem za účast a hurá na další turnaje!!!