82_20230927_205322.jpg

Mladší žáci úspěšně zvládli svoji premiéru v lize 5+1

O víkendu se naše dva týmy mladších žáků FBK Draci U13 a FBK Draci U12 natěšeně rozjely na své první ligové turnaje a úplně poprvé hráli na velkém hřišti, kde se již výsledky zápasů počítají.

Tým U13 vyrazil v sobotu do Náchoda, kde si změřil své síly s týmy FBK Jičín Cipísci, FBK Piráti Sokol Chrudim, FBC Dobruška a Florbal Primátor Náchod. Tři výhry a remíza s Piráty z Chrudimi nás na začátku sezóny velmi potěšily a fanoušci nás za to odměnili mexickou vlnou.

Na tým U12 čekali v neděli soupeři v Přelouči. Draci tam vybojovali dvě výhry s FBK Kobra Tatran Hostinné a FBC TJ Draci Lanškroun, nestačili na družstvo FBŠ Všestary a na závěr těsně podlehli domácímu týmu Orel Přelouč. Celkově dvě výhry a dvě prohry pro nás ale znamenaly také spokojenost z prvního ligového klání.

Nakoukli jsme do velkého florbalu a víme, že před sebou máme ještě obrovský kus práce, ale zároveň jsme poznali, že podobně na tom jsou i naši soupeři. Děkujeme všem hráčům za bojovnost na hřišti a pěknou týmovou hru, kterou budeme dále rozvíjet.

Další turnaje nás čekají v neděli 15.10. v Jičíně (U13) a v Hořicích (U12), tak nás přijďte na turnaje podpořit.

Tým U13: Marek Doleček, Markéta Kuchtová, Denisa Rybová, Matyáš Krejčí, Matěj Včeliš, Filip Čížek, Kryštof Petrák, František Man, Čeněk Růžička, Matěj Souček, Šimon Heligr, Filip Bureš

Tým U12: Amálie Růžičková, Viktorie Vrabcová, Jiří Nálevka, Lucie Šafránková, Adéla Malá, Anna Středová, Alice Čížková, Josef Bret, Elen Fejfarová, Jan Zíval, Šimon Heligr, Maksym Halchyn

Trenéři: Iveta Růžičková, Irena Čížková, Petr Malý, Martin Kopecký, Milan Petrák