29_20221111_085642.jpg

Mladší žáci v Jičíně

V neděli 6. listopadu se po dvou týdnech opět střetli naši mlži s Hradcem, Jičínem a nakonec se Rtyní. Jádro týmu, na jedné straně Mára D., Šimon H., Maty K., Filip Č., Markét K., Fanda M. a Matěj S., na druhé Péťa B., Šimon M., Čenda R, Filip B., Filip D., Maty H., doplnili dva nováčci, Šimon Š. a Honza K.

Proti Jičínu jsme první poločasy na obou hřištích zvládli lépe, po prohození družstev už jsme byli lepší jen na jednom hřišti. Reálně jsme však naše sousedy přehráli. Po více než hodinové pauze nás čekal Hradec Králové. Ten se ukázal být o něco těžším soupeřem. I tak jsme dokázali udržet pozitivní bilanci. 

Hned vzápětí jsme nastoupili proti Rtyni v Podkrkonoší. Už z našeho prvního turnaje ve Dvoře Králové jsme věděli, že soupeř má sestavu na jednom hřišti výrazně silnější než na druhém. To se také potvrdilo a hra byla vyrovnaná. Kdyby se hrálo na body, byla by to pěkná remíza. 

Za trenéry jsme s naším celkovým výkonem spokojeni, ale také víme, na co se musíme na tréninku ještě zaměřit. V každém případě děkujeme našim hráčům za nasazení, speciální díky si zaslouží Markéta K., která měla v nohách sobotní turnaj Elévek a současně byla jedinou dívkou na turnaji. Děkujeme i věrným fanouškům za skvělou podporu.