120_20240220_214117.jpg

Mladší žákyně zabojovaly v Jičíně

Bacily v našem týmu řádily "o sto šest" a to nejen mezi hráčkami, ale tentokrát skolily i trenérku Ivču. Naši partu jsme proto museli doplnit hráčkami z týmu elévek. Holky nás nenechaly na holičkách, a tak jsme společně mohli vyrazit bojovat do Jičína.

Že to nebude boj jednoduchý, bylo jasné - vždyť pro některé naše hráčky to byl první turnaj v životě! V šatně jsme se navzájem seznámili, doladili týmovou strategii a nadšeně vyrazili mezi mantinely. V tomto kole nás čekaly soupeřky ze Svitav, Jablonného a dva týmy FBK Jičín.

Nejzkušenější hráčky - Adélka s Terkou - se vrhly do obrany a této role se ujaly skvěle. Dokonce se jim podařilo nasázet soupeřkám krásné góly přes celé hřiště. Dračice bojovaly o každý míček a i když síly někdy docházely, nevypustily ani jeden zápas. A tak se všem - Aličce, Sofče, Elence i Teušce podařilo vstřelit nějaký ten gól.

Gólmanka Emmička na svém prvním turnaji nechytala vůbec špatně. Skvěle vychytala i nájezd, a tak i díky ní si z tohoto turnaje odvážíme dokonce i pocit z vyhraného zápasu.

Velmi děkujeme holčičkám z elévek za výpomoc, našim věrným fanouškům za tradičně skvělou podporu v hledišti, fotodokumentaci i report z turnaje. Velké poděkování patří Páje Malé, která se neohroženě ujala role trenérky. Marodům přejeme brzké uzdravení a těšíme se na další společné zápasy.

Dračice tentokrát hrály ve složení: Adélka Malá, Terka Riegrová, Alička Čížková, Sofča Medová, Tea Fantová, Elen Famfulíková a Emma Kuželová

Trenérky: Pája a Irča