71_20230521_211054.jpg

Ohlédnutí za posledním turnajem starších žáků v České Třebové

Na začátku dubna jsme odehráli náš poslední turnaj v České Třebové. Vzhledem k absenci trenérů Toma a Jardy se musel chopit hlavní trenérské taktovky Pavel Doleček, kterému asistoval Míša Zubr (aktuálně již také náš nově licencovaný trenér).

Pavlova premiéra v roli hlavního trenéra nebyla vůbec špatná. Výsledné 2 výhry a 1 prohra mluví samy za sebe a možná ho necháme velet častěji. Na turnaji jsme v prvním zápase porazili Orel Rtyně v Podkrkonoší B 4:2. Za zmínku stojí první vydařený zápasový start Sama Filla a první gól Fíly Dufka, k čemuž oběma borcům gratulujeme. Poté jsme prohráli s dobře hrajícím celkem Orel Přelouč 2:7, když jsme od začátku tahali za kratší konec provazu. V posledním utkání jsme porazili domácí Orlicko-Třebovsko B 3:1. Jsem rád, že jsme sezónu zakončili vítězně.

Za trenéry bych chtěl všem hráčům poděkovat za celou sezónu. Myslím, že máme dobrou partu. Hráči poctivě chodí na tréninky a na hře je vidět velký posun oproti začátkům na podzim. Věříme, že i v příští sezóně bude mít naše hra rostoucí tendenci. Velké díky si zaslouží krom hráčů i jejich rodiče za podporu a také všichni, kteří nám v celé sezóně pomáhali.

Turnaj odehrála tato sestava:
Gólman: Filip Volejník
Hráči v poli: Filip Bureš, Mára Bureš, Filip Dufek, Elen Fejfarová, Sam Fill, Max Forman, Páťa Gottvald, Šimon Heligr, Patrik Hopak, Tom Modřický, Zbynďa Novotný, Kuba Svoboda
Trenéři: Pavel Doleček a Míša Zubr