61_20230403_144424.jpeg

Poslední turnaj elévů U10 byl v režii našich Draků

V neděli 2. dubna jsme vyrazili s elévy U10 na poslední turnaj této sezóny do Dvora Králové, kde na nás čekaly čtyři zápasy. I když se poslední týdny celkem pereme s marodkou, nakonec jsme se sešli v celkovém počtu jedenácti Draků! Devět hráčů, jeden trenér a Viki, která nás po celou sezónu skvěle podporovala.

Soupeřem nám byly týmy z Chlumce nad Cidlinou, České Skalice a dva ze Dvora Králové. V prvním utkání jsme se mírně trápili, zejména v jeho úvodní části, ale v té druhé kluci předvedli skvělý výkon, na hřišti dominovali a byli jasně lepší. Druhý zápas byl nad naše síly. Přesněji řečeno, zkušenější tým ze Dvora nás prakticky k ničemu nepustil, byli jsme rádi, že jsme se dostali s míčkem za půlku a střely bychom spočítali na prstech jedné ruky.

Třetí zápas byl zase v našem podání vydařenější a měli jsme v něm mírnou převahu oproti soupeři. A čtvrtý? Tak to byla fantazie! Sypali jsme jeden gól za druhým! Dokonce se prosazovali i velmi sváteční střelci, kteří ze svých přesně umístěných střel měli o to větší radost!

Vzhledem k tomu, že to byl náš poslední turnaj, myslím, že je na místě i malá rekapitulace celé sezóny. Chtěl bych moc poděkovat všem hráčům a hráčkám za skvělou práci na tréninkách i turnajích. Každý z nich udělal za tento rok obrovský pokrok a jsem rád, že se s nimi budu potkávat i další rok ve vyšší kategorii. Obrovský dík také patří naší druhé trenérce Alče za pevné nervy, spolehlivost, perfektní spolupráci a zajištění veškeré administrativní práce po celou sezónu, na kterou jsem prakticky nemusel myslet. Díky. Vašek