52_20230209_092400.jpeg

Poslední turnaj elévů U10 před jarní pauzou

V závěru ledna jsme si s našimi elévy jeli zahrát do Nového Města na Metují. Bohužel nakonec i naše malé sportovce po dlouhém odolávání přemohly viry a odpadl nám velký počet hráčů. Zachránili nás tentokrát kluci z přípravky Kuba Malý a Míša Skalský (tímto jim ještě jednou moc děkujeme).

Během turnaje jsme si zahráli s TJ Spartak Kobra Tatran Hostinné, Hvězdami z České Skalice a domácím týmem z Nového Města. Kluci bojovali statečně, i když na střídačce si tentokrát moc neodpočinuli. Získali jsme nové zkušenosti a můžeme se zase připravovat na další zápasy.

Aktuálně si užíváme zápasovou pauzu od turnajů, ale jelikož nesmíme usnout na vavřínech, stále trénujeme. Na trénincích se teď budeme hodně soustředit na zdokonalení techniky, aby to s námi neměl soupeř tak lehké. Budeme pilovat, pilovat a opět pilovat! Tak držte našim sportovcům palce a těšte se na další turnaj, který nás čeká 19.3.2023 v Hostinném.

Sestava: Ondra Gottvald, Alda Hypius, Davyd Makarenko, Domča Vaníček, Lea Vejslavová a opory z přípravky Kuba Malý a Míša Skalský.

Trenéři: Vašek Křepelák, Alča Řepková