45_20230110_160223.jpeg

První společný turnaj elévů U10 a U11!

Vánoce a odpočinek jsou za námi a hned první víkend jsme se s našimi elévy vrhli do prvních zápasů. Za soupeře nám byli hráči z Hradce Králové, Dobrušky a Rtyně v Podkrkonoší.

Protože nás jely elévky tento víkend reprezentovat do hlavního města na Prague Floorball Cup (odkud si přivezly nádherné 3. místo), byli tak kluci ze skupiny U11 oslabeni a potřebovali doplnit z řad elévů U10. Bylo to naše první oficiální spojení obou elévských družstev.

Kluci z U11 byli fantastičtí po celou dobu turnaje. Odehráli jeden velmi vyrovnaný zápas s hráči z Hradce Králové. Jinak neměli žádnou konkurenci. Mladší elévové z U10 se rvali jako správní Draci o každý gól a nevzdávali se v žádném souboji, i když byli někteří soupeři v lepší kondici. I tak si zaslouží velkou chválu.

V bráně U11 byl velkou oporou Robin Cyrankowski, který si s námi zahrál poprvé a jeho výkon byl fantastický. V týmu U10 si roli brankáře vyzkoušeli hned tři hráči – Páťa Hájek, Alda Hypius a Domča Vaníček. I jim patří naše velké díky za krásnou práci.

Brzy nás čeká další turnaj – U10 hrají již tuto neděli 15.1. na domácí půdě! Přejeme klukům, aby nabrali během týdne plno nových sil a chutě se zase porvat o každý gól a zároveň tímto zveme naše skalní fanoušky do hořické haly. Věříme, že si to užijete stejně jako v Hradci Králové.

Heslo zní: Zaplníme tribunu domácími :) a přespolní nemají šanci!

Sestava U10: Fabi Buček, Páťa Hájek, Alda Hypius, Miky Krutílek, Domča a Krisťa Lukešovi, Davyd Makarenko, Domča Vaníček, Jára Vašátko a Lea Vejslavová.

Sestava U11: Robin Cyrankowski, Honza Chmelík, Franta Man, Jirka Nálevka, Kryštof Petrák, Maty Souček a Vinca Žďárský.

Trenérská opora: Milan Petrák, Alča Řepková