22_20221025_155728.jpg

Rtyně v obležení hořických Draků!

Sobotní turnaj Ligy přípravek ve Rtyni patřil k těm nezapomenutelným akcím. Skvěle zorganizovaný turnaj a 4 družstva z 11 ve zlatých dresech, tedy nejpočetnější výprava z Hořic, to byla krásná podívaná.

Přípravka U9 pod vedením Lenky a Aleše, posílena o trenérku Ivču a Verču, na turnaj vyslala celkem tři družstva. Bojovní zlatí Draci si na turnaji vyzkoušeli svou vlastní hráčskou taktiku a dařilo se jim střílet opravdu spoustu gólů. Modří Draci se zase nezalekli zvučných soupeřů a zařvat GÓÓÓL se tentokrát podařilo nejen zkušeným střelcům, ale i těm, kteří na tento krásný zážitek již roky čekali. A do třetice naše krásné Dračice, jež hned na úvod střelecky zaskočily soupeře a v dalších zápasech podaly úžasně dravý výkon. 

V brance se prostřídalo 10 gólmanů a některým střelám čelili jak skuteční profíci. Ale to stále nebylo všechno! Nejpočetnější skupinkou byli hráči kategorie U8, kteří spolu s Jasminkou a Markétou vlétli na hřiště a hrdě se postavili třeba i o 3 roky starším soupeřům.

Děkujeme všem našim borcům, kteří si turnaj skvěle užili! Dále velké díky patří rodičům, kteří myslí na naše plná bříška a zároveň podporují naše Draky z tribuny. A v neposlední řadě děkujeme všem trenérům, asistentům a také domácímu pořádajícímu oddílu za skvělou atmosféru, která nás žene kupředu!

Sestavy:

Draci U9 MODŘÍ: Kuba Plecháč, Roman Sydorchuk, Matěj Doroba, Ríša Jansa, Luky Kuchta, Kryštof Zvoníček, Lara Suder

Draci U9 ZLATÍ: Jirka Měsíček, Matěj Hošek, Kuba Malý, Matěj Kameník, Vašek Zátko, Jáchym Kmoníček, Dan Janák

Dračice U9: Amálka Kulhánková, Amálka Růžičková, Laura Jansová, Johanka Kameníková, Sárinka Babáková, Maruška Manová, Tea Fantová