37_20221215_110611.jpeg

Starší žáci se s rokem 2022 rozloučili turnajem ve Skalici

Na závěr tohoto roku jsme odehráli v České Skalici náš poslední turnaj a bohužel se nám moc nepovedl. V menší hale byla sice pěkná atmosféra, ale vzhledem k nedostatku místa jsme si pořád připadali jak v přeplněném obchoďáku.

Samostatnou kapitolou bylo hřiště, které se klouzalo, takže se více než florbalu dařilo krasobruslení. To ale neomlouvá naše výkony! První utkání s Přeloučí jsme začali dobře, ale po slušném prvním poločase jsme přestali hrát a z vedení 2:0 byla rázem prohra 2:4.

V dalším utkání jsme si na domácí Skalici věřili, protože jsme ji minule porazili. Utkání rozhodly 2 góly, které jsme dostali v naší přesilovce a hlavně naše častá vyloučení a nesoustředění se na hru. Tohle utkání jsme nezvládli v hlavách a prohráli jsme 6:5. Za zmínku stojí skvělý individuální výkon Páťi Gottvalda, který vstřelil 4 branky. V posledním utkání o 5. místo jsme pak s přehledem porazili Chlumec "B" 8:1, ale při vší úctě k soupeři, to byla jen povinná výhra.

Pro příští turnaje musíme zlepšit hlavně pohyb po hřišti a bojovnost.

Turnaj odehrála tato sestava:

Gólmani: Filip Volejník a Přéma Rudolf
Hráči v poli: Kuba Císař, Filip Bureš, Mára Bureš, Táda Drašar, Max Forman, Páťa Gottvald, Šimon Heligr, Patrik Hopak, Denis Kovář, Zbynďa Novotný, Tom Modřický, Dan Nosek, Martin Pospíšil, Michal Pospíšil
Trenéři: Jarda Marks, Tomáš Černý a Pavel Doleček

A na závěr ještě jedna hádanka pro fanoušky našeho klubu. Na společné fotce se schoval před fotografem Max. Najdete ho?