Starší žáci U15 bodovali proti Vysokému Mýtu i Poličce

Starší žáci U15 postoupili do 3. výkonnostního koše, a tak se v neděli 10. 3. jelo na turnaj do Holic. Dalo se očekávat, že soupeři budou lepší, než ve 4. koši.

V předchozích zápasech jsme získali velké sebevědomí, které ještě narostlo na začátku zápasu s Vysokým Mýtem. 1. třetinu jsme s přehledem vyhráli 3:0, ale pak se bohužel zápas úplně změnil. Naši hráči přestali běhat, Mýto vyměnilo brankáře a najednou ho bylo plné hřiště. Výsledkem bylo srovnání na 3:3. V posledním třetině už to byla přetahovaná, která skončila zaslouženou remízou 5:5. Měli jsme na víc, ale prostě jsme nepředvedli svůj standardní výkon.

Do druhého zápasu s Poličkou jsme udělali změny ve 2. lajně. Draci opět vstoupili do utkání výborně a dobrou kvalitu hry tentokrát udrželi celý zápas. Konečný výsledek 8:0 byl i zásluhou výborně chytajícího Filipa. Hvězdou utkání byl tentokrát Šimon (1 branka + 6 asistencí). Když tento výkon zopakujeme i na příštím turnaji, tak budeme silným soupeřem i dobře hrající Jaroměři.