Starší žáci U15 bodovali v Dobrušce!

V neděli vyrazilo družstvo starších žáků U15 do Dobrušky, kde panovala skvělá nálada a ta se promítla do obou utkání.

První zápas jsme sehráli s Chrudimí. Začátek byl trochu vlažnější, ale po vstřelení první branky jsme se rozjeli a udrželi tempo až do konce.

FBK Piráti Sokol Chrudim - FBK Draci Hořice U15 2:5
branky: 18. Filip Dufek, 28. Martin Pospíšil, 28. Jakub Svoboda, 31. Filip Bureš, 32. Martin Pospíšil;
zásahy brankářů: Filip Volejník 20; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:4

Ve druhém zápase nás čekali soupeři ze Svitav. V tomto zápase jsme se střelecky prosadili hned na začátku utkání, když Šimon Heligr zaznamenal hattrick během pouhých dvou minut. Na střelecké vlně jsme se pak drželi až do samého konce.

FBK Draci Hořice U15 - FbK TJ Svitavy 9:2
branky: 6. Šimon Heligr, 7. Šimon Heligr, 7. Šimon Heligr, 12. Maxim Forman, 23. Šimon Heligr, 30. Jakub Svoboda, 32. Martin Pospíšil, 34. Martin Pospíšil, 36. Maxim Forman vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Volejník 21; po třetinách: 4:0, 1:0, 4:2

Z Dobrušky jsme si odvezli 2 výhry, které byly výsledkem skvělé práce celého týmu kluků, Elen a Lucky. Poděkování také patří fanouškům, kteří nás doprovodili a drželi palce.

Další turnaj nás čeká už v neděli 12.11. opět v Dobrušce. V zápasech s domácí Dobruškou a Českou Skalicí budeme usilovat o postup do 4. výkonnostního koše.