67_20230503_172759.jpg

Vydařený závěr ligové sezóny

Poslední dubnové víkendy patřily závěrečným ligovým turnajům pro florbalisty z kategorií elévek, elévů, mladších žákyň a mladších žáků. Turnaje všech kategorií jsme si užili na maximum a v nabitých sestavách. Odměnou za celosezónní píli nám byly poháry, se kterými naši Draci hrdě odjížděli domů. S našimi soupeři a soupeřkami jsme se rozloučili velmi pěknými zápasy, ve kterých se nám většinou dařilo a nastříleli jsme spoustu gólů.

Za sezónu všechny naše Dračice a všichni naši Draci odvedli obrovský kus práce a předvedli krásné výkony, za což si zaslouží velikou pochvalu. Velmi děkujeme i hráčům a hráčkám z ostatních tréninkových kategorií, kteří nás vždy, když bylo potřeba, na turnaj doplnili a makali s námi. Jsme jedna rodina a skvěle si vzájemně pomáháme. 

Dále posíláme poděkování všem rodičům za úplně nejlepší fandění na tribuně a ochotu vždy pomoci s organizačními záležitostmi. Spousta rodičů si zaslouží velké díky i za starost o naše stravování. V neposlední řadě bychom rádi poděkovali Lence a Alešovi Jansovým za jejich skvělou podporu.

Ligová sezóna 2022/2023 je již minulostí. V květnu se zúčastníme dvou celorepublikových turnajů s mezinárodní účastí (Prague Floorball Cup Spring a Salming NISAOPEN), v červnu vyrazíme na soustředění a poté se budeme připravovat na další sezónu, v které nás čeká už opravdový pětkový florbal.

Velmi se těšíme a děkujeme, že s námi poplujete dál na naší dračí florbalové lodi FBK Hořice.

Trenéři Ivča, Irča, Milan, Martin a Petr