27_20221109_084257.jpeg

Počet elévek roste, v sobotu hrála 2 družstva Dračic!

Sobotní odpoledne patřilo našim slečnám florbalistkám. Poprvé v historii hořického florbalu se představila dvě družstva elévek na ligovém turnaji.

Elévky se sešly na druhém ligovém turnaji, který se tentokrát konal na domácí půdě. Naše bojovné Dračice poměřily své dovednosti se soupeřkami z Jičína, Dobrušky, Pardubic, Rtyně v Podkrkonoší a v neposlední řadě také proti sobě navzájem. 

Celý turnaj jsme si všichni velmi užili. K vidění bylo nespočet gólově zakončených akcí, důsledná obrana a výborné zákroky našich gólmanek, o čemž svědčí i 5 zápasů, kdy neskončil ani jediný balónek za naší brankovou čárou. Naopak nám se podařilo vstřelit gól ve všech utkáních, která jsme odehráli.

Velmi děkujeme hráčkám za 100% účast a především za výborně odehrané zápasy s napínavou florbalovou atmosférou, dále všem pomocníkům za skvělou organizaci domácího turnaje a našim fanouškům, kteří nás v hojném počtu povzbuzovali z tribuny a napekli domácí dobroty k posilnění.

Turnaje se zúčastnily: Amálka Kulhánková, Amálka Růžičková, Johanka Kameníková, Maruška Manová, Denča Rybová, Lara Suder, Sárinka Babáková, Tea Fantová, Alička Čížková, Markét Kuchtová, Lea Vejslavová, Lucka Šafránková a Laura Jansová

Trenéři: Ivča Růžičková, Irča Čížková, Lenka Jansová a Martin Kopecký