🥇 ODM 2026 ODSTARTOVALA! DRACI BUDOU U TOHO! 🐉
Dnes v podvečer se v pražském Edenu slavnostně rozezněla fanfára a začala největší mládežnická sportovní akce v České republice – Olympiáda dětí a mládeže 2026. Poprvé v historii hostí letní olympiádu hlavní město Praha a během pěti dnů se zde představí téměř 3 500 mladých sportovců ze všech 14 krajů, kteří budou bojovat o medaile ve 23 sportech a 101 disciplínách na 33 sportovištích po celé Praze.
A my máme obrovskou radost, že mezi nejlepšími mladými sportovci Královéhradeckého kraje nechybí ani zástupci FBK Hořice! 💙💛
🏑 V dresu krajského výběru dívek budou o co nejlepší výsledky bojovat:
🔹 Denisa Rybová
🔹 Lucie Šafránková
🔹 Markéta Kuchtová
🥅 V chlapeckém výběru nebude chybět ani brankář:
🔹 Marek Doleček (aktuálně na hostování v Hradci Králové)
Za účastí našich hráček a hráče stojí měsíce tvrdé práce, klubové povinnosti, náročné krajské výběry, soustředění, přípravné turnaje i stovky hodin na trénincích. Probojovat se mezi reprezentanty kraje na Olympiádě dětí a mládeže je samo o sobě velkým úspěchem.
Marek navíc zvládá skloubit klubové povinnosti a krajské výběry s náročným programem talentovaného hráče, který zahrnuje tréninky v Mladé Boleslavi, reprezentační akce a účast na projektu Young Stars Weekend.
Jsme hrdí, že mohou naši Draci reprezentovat nejen FBK Hořice, ale i celý Královéhradecký kraj na akci, kterou v minulosti prošla řada současných reprezentantů a olympioniků. ✨
Držíme palce nejen našim čtyřem zástupcům, ale celým krajským výběrům. Užijte si jedinečnou atmosféru olympiády, bojujte naplno a přivezte si domů nezapomenutelné zážitky! 🍀🏑🐉
#FBKHořice #DraciHořice #ODM2026 #OlympiádaDětíAMládeže #KrálovéhradeckýKraj #Florbal #JsmeDraci #Hořice #MladéNaděje #RoadToODM2026