Víkendem skončila hrací sezóna pro několik našich družstev.💛💙
Starší žákyně si z Přeboru odnáší zlatou trofej za neuvěřitelné skóre 18 výher z 18 zápasů!😍
Mladší žákyně si za své výkony s bilancí 13 výher, 4 remíz a dvou proher také převzaly pohár od Českého florbalu.🐲
Mužům se nepovedl úvodní zápas v Chlumci proti Orel Rtyně v P. B, ale výhrou proti Špindlu zakončují svůj druhý rok v lize také optimisticky.🏑
Hrála ale i další družstva a my se těšíme na závěrečné shrnutí sezóny od trenérů!😎